• Holowanie tario Warszawa

  Zadzwoń
  POMOŻEMY

  tel. 500 43 43 44
 • cztero miejscowa laweta Warszawa

  Pomoc drogowa 24h

  Posiadamy lawetę z 6 dodatkowymi miejscami! Zabierzemy z miejsca zdarzenia oprócz auta całą Twoją rodzinę.

Pomoc drogowa za granicą

Pomoc drogowa za granicąZnaleźć się poza granicami kraju z własnym samochodem to dziś nie tylko żaden problem, ale wręcz powszechna sytuacja. Co roku wielu Polaków decyduje się jechać samochodem na zagraniczne wakacje. Wiadomo, że jest to o wiele większy komfort podróży, jednak jest też to o wiele większy kłopot w sytuacji, kiedy samochód się zepsuje lub będzie uczestniczył w wypadku, przez co potrzebna będzie mu długa pomoc mechanika.

W takim wypadku najlepiej sprowadzić samochód do kraju, choćby ze względu na różnice cen w usługach polskich i zagranicznych mechaników. Jak tego dokonać? Najlepiej skontaktować się z polską firmą, która udziela pomocy drogowej również za granicą. Wiemy, jak ważnym elementem oferty jest pomoc drogowa za granicą, dlatego też chętnie jej udzielamy. Bez problemu i możliwie jak najszybciej postaramy się doholować samochód do Polski, na wskazane przez właściciela miejsce. Możemy także zająć się holowaniem kupionego za granicą samochodu, który przed zarejestrowaniem nie może poruszać się po polskich drogach.

Wszyscy zgłaszający się do nas kierowcy mogą liczyć na nasz pełen profesjonalizm, szybkość w działaniu oraz na nasze wieloletnie doświadczenie wsparte specjalistycznym sprzętem. Przy wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, oferujemy jednocześnie niskie ceny, bardzo konkurencyjne w porównaniu z innymi firmami oferujące podobne świadczenia. Jeżeli zależy Ci na profesjonalnej pomocy drogowej za granicą, przed wyjazdem koniecznie zanotuj nasz numer.

Ceny? Zadzwoń 500 43 43 44 i powiedz co mamy zrobić, a my podamy koszt naszej usługi.

Dane firmy

Polub nas na Facebook-u
Turek Michal Turzyński
ul. Mokra 2/4
03-562 Warszawa
NIP 524-225-43-33
r +48 500 43 43 44
biuro: Modlińska 217d
03-120 Warszawa