• Holowanie tario Warszawa

  Zadzwoń
  POMOŻEMY

  tel. 500 43 43 44
 • cztero miejscowa laweta Warszawa

  Pomoc drogowa 24h

  Posiadamy lawetę z 6 dodatkowymi miejscami! Zabierzemy z miejsca zdarzenia oprócz auta całą Twoją rodzinę.

Holowanie aut zabytkowych

Holowanie aut zabytkowych Samochody zabytkowe to najlepsze świadectwo rozwoju myśli technicznej, narodzin i dojrzewania do obecnych form motoryzacji, a także estetycznego kunsztu dawnych techników. Wiele starych samochodów już dawno zostało rozebranych na części i zezłomowanych, jednak dzięki prawdziwym fascynatom motoryzacji do dziś mamy możliwość podziwiania bezpowrotnie minionych modeli samochodów, którymi poruszali się nasi pradziadkowie. Pomimo tego, że najbardziej zadbane samochody zabytkowe mogą wyglądać jakby dopiero co wyszły prosto z fabryki, to jednak większość z nich nie nadaje się już do jazdy.

Dlatego też, kiedy organizowane są niezwykle popularne pokazy takich samochodów, konieczne staje się znalezienie firmy, która zaoferuje holowanie aut zabytkowych z miejsca ich przetrzymywania przez właściciela do miejsca pokazów, i z powrotem. Żeby holować samochód zabytkowy nie wystarczy tylko posiadanie sprzętu, ale także odpowiednia wiedza, ponieważ starsze samochody sporo różnią się w budowie od tych, którymi poruszamy się obecnie. Nasza firma obok udzielania kierowcom pomocy drogowej zajmuje się właśnie holowaniem zabytkowych pojazdów.

Mamy w tym zakresie spore doświadczenie, a jednocześnie dysponujemy nie tylko fachową, ale również pasjonacką wiedzą, ponieważ niektórzy z nas sami są miłośnikami perełek historii motoryzacji. Powierzając naszej firmie holowanie zabytkowego samochodu można być stuprocentowo pewnym tego, że zostanie to wykonane bezpiecznie i profesjonalnie.

Ceny? Zadzwoń 500 43 43 44 i powiedz co mamy zrobić, a my podamy koszt naszej usługi.

Dane firmy

Polub nas na Facebook-u
Turek Michal Turzyński
ul. Mokra 2/4
03-562 Warszawa
NIP 524-225-43-33
r +48 500 43 43 44
biuro: Modlińska 217d
03-120 Warszawa