• Holowanie tario Warszawa

  Zadzwoń
  POMOŻEMY

  tel. 500 43 43 44
 • cztero miejscowa laweta Warszawa

  Pomoc drogowa 24h

  Posiadamy lawetę z 6 dodatkowymi miejscami! Zabierzemy z miejsca zdarzenia oprócz auta całą Twoją rodzinę.

Holowanie Warszawa

Holowanie WarszawaNawet jeżeli jesteśmy bardzo ostrożnymi kierowcami, może przydarzyć się nam wypadek drogowy lub stłuczka. Zawsze musimy liczyć się z tym, że nasz pojazd może ulec awarii, która uniemożliwi dalszą jazdę. Powinniśmy być przygotowani na taką sytuacje i mieć zapisany w telefonie kontakt do zaufanej pomocy drogowej, która zapewni nam pomoc na drodze lub holowanie auta.

Warszawa to teren działania naszej firmy. To tu najczęściej przyjeżdżamy na miejsca wypadków i awarii pojazdów, by pomóc ich kierowcom, odholowując auta do warsztatów, w których zajmą się nimi specjaliści mechaniki, którzy szybko przywrócą je do pełnej sprawności.

Wystarczy jeden telefon, by o każdej porze dnia i nocy nasi pracownicy przyjechali z pomocą dla kierowcy, którego samochód odmówił posłuszeństwa lub wziął udział w kolizji drogowej. Działamy na terenie Warszawy, ale dojeżdżamy także do okolicznych miejscowości.

Ceny naszych usług są zależne od kilku parametrów. Wynoszą od 120 zł netto za kurs na terenie Miasta Stołecznego, a od 250 zł netto za kurs w miejscowościach oddalonych powyżej 15 kilometrów od Warszawy. Cena za kilometr wynosi 2 zł netto. Pozostałe usługi wyceniane są indywidualnie.

Tylko u nas każdy kierowca ma zagwarantowaną szybką i fachową pomoc drogową w awaryjnych sytuacjach oraz przejrzyste zasady.

Ceny? Zadzwoń 500 43 43 44 i powiedz co mamy zrobić, a my podamy koszt naszej usługi.

Dane firmy

Polub nas na Facebook-u
Turek Michal Turzyński
ul. Mokra 2/4
03-562 Warszawa
NIP 524-225-43-33
r +48 500 43 43 44
biuro: Modlińska 217d
03-120 Warszawa