• Holowanie tario Warszawa

  Zadzwoń
  POMOŻEMY

  tel. 500 43 43 44
 • cztero miejscowa laweta Warszawa

  Pomoc drogowa 24h

  Posiadamy lawetę z 6 dodatkowymi miejscami! Zabierzemy z miejsca zdarzenia oprócz auta całą Twoją rodzinę.

Pomoc drogowa za granicą

Pomoc drogowa za granicąCo roku wielu Polaków decyduje się na wyjazdy samochodem na zagraniczne wakacje. Podróżujemy służbowo i turystycznie. Jazda własnym samochodem jest komfortowa i daje większe możliwości swobodnego przemieszczani się. Wiąże się również jednak z pewną niedogodnością. Jeśli samochód ulegnie awarii mamy kłopot i dylemat. Czy naprawiać samochód zagranicą czy zdecydować się na transport do kraju. W takim wypadku najlepiej sprowadzić samochód do kraju, choćby ze względu na różnice cen w usługach polskich i zagranicznych mechaników.

Jak tego dokonać? Najlepiej skontaktować się z polską firmą, która udziela pomocy drogowej również za granicą. Wiemy, jak ważnym elementem oferty jest pomoc drogowa za granicą, dlatego też chętnie jej udzielamy. Bez problemu i możliwie jak najszybciej postaramy się doholować samochód do Polski, na wskazane przez właściciela miejsce. Możemy także zająć się holowaniem kupionego za granicą samochodu, który przed zarejestrowaniem nie może poruszać się po polskich drogach.

Wszyscy zgłaszający się do nas kierowcy mogą liczyć na nasz pełen profesjonalizm, szybkość w działaniu oraz na nasze wieloletnie doświadczenie wsparte specjalistycznym sprzętem. Przy wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, oferujemy jednocześnie niskie ceny, bardzo konkurencyjne w porównaniu z innymi firmami oferujące podobne świadczenia. Jeżeli zależy Ci na profesjonalnej pomocy drogowej za granicą, przed wyjazdem koniecznie zanotuj nasz numer 500 434 344.

Ceny? Zadzwoń 500 43 43 44 i powiedz co mamy zrobić, a my podamy koszt naszej usługi.

Dane firmy

Polub nas na Facebook-u
Turek Michal Turzyński
ul. Mokra 2/4
03-562 Warszawa
NIP 524-225-43-33
r +48 500 43 43 44
biuro: Modlińska 217d
03-120 Warszawa