• Holowanie tario Warszawa

  Zadzwoń
  POMOŻEMY

  tel. 500 43 43 44
 • cztero miejscowa laweta Warszawa

  Pomoc drogowa 24h

  Posiadamy lawetę z 6 dodatkowymi miejscami! Zabierzemy z miejsca zdarzenia oprócz auta całą Twoją rodzinę.

Autopomoc Warszawa tanio

Auto pomoc WarszawaAwaryjna sytuacja na drodze? Twój samochód nagle zatrzymał się i nie chce ponownie odpalić? Miałeś wypadek i Twoje auto potrzebuje interwencji mechanika? Na okoliczność takich zdarzeń w Twoim telefonie powinien znajdować się numer telefonu do firmy świadczącej auto pomoc Warszawa.

Takie sytuacje zazwyczaj są bardzo stresujące. Wypadek samochodowy przysparza uczestnikom sporo nerwów, nawet jeżeli nikomu nic się nie stało. „Złośliwość rzeczy martwych” sprawia, że awarie spotykają nas wówczas gdy śpieszymy się najbardziej.
We wszystkich tych przypadkach musimy pamiętać o tym, że samochód stojący na drodze może stanowić zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. W pierwszej kolejności zabezpieczamy pojazd przez ustawienie trójkątów ostrzegawczych, a potem prędko dzwonimy po pomoc drogową i czekamy na jej przybycie.

Nasza firma zajmuje się udzielaniem pomocy drogowej już od dłuższego czasu, mamy duże doświadczenie i działamy błyskawicznie. Naszą usługi realizujemy przez 24 godziny na dobę, codziennie na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości.

Przezorny zawsze ubezpieczony! Posiadanie numeru do pomocy drogowej oszczędzi na pewno sporo nerwów w kryzysowej sytuacji. W każdej chwili Ty i Twój samochód możecie liczyć na naszą szybką i profesjonalną pomoc!

Ceny? Zadzwoń 500 43 43 44 i powiedz co mamy zrobić, a my podamy koszt naszej usługi.

Dane firmy

Polub nas na Facebook-u
Turek Michal Turzyński
ul. Mokra 2/4
03-562 Warszawa
NIP 524-225-43-33
r +48 500 43 43 44
biuro: Modlińska 217d
03-120 Warszawa