• Holowanie tario Warszawa

  Zadzwoń
  POMOŻEMY

  tel. 500 43 43 44
 • cztero miejscowa laweta Warszawa

  Pomoc drogowa 24h

  Posiadamy lawetę z 6 dodatkowymi miejscami! Zabierzemy z miejsca zdarzenia oprócz auta całą Twoją rodzinę.

Pomoc drogowa 24h Warszawa

Pomoc drogowa WarszawaKiedy w czasie podróży samochód odmawia nam posłuszeństwa i przestaje jechać, sytuacja staje się dosyć stresująca. Często się spieszymy, a usterka samochodu oznacza, że nie dotrzemy na miejsce punktualnie. Poza tym mamy obowiązek usunąć samochód z drogi, żeby nie utrudniać ruchu drogowego i nie stwarzać zagrożenia. Najczęściej nie jesteśmy w stanie samodzielnie usunąć przyczyn awarii. W tej sytuacji nieodzowna jest pomoc fachowej firmy zajmującej się niesieniem pomocy na drodze. Wówczas wzywamy pomoc drogową, która w profesjonalny sposób usprawni nasz pojazd lub odholuje do warsztatu samochodowego.

Nasza pomoc drogowa przyjeżdża na miejsce najszybciej jak się da, a jeśli usterka będzie drobna, naprawimy ją na miejscu. W przeciwnym razie zapewniamy holowanie auta do warsztatu, gdzie zajmą się nim specjaliści. Pracujemy przez całą dobę, dlatego o każdej porze jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie i to właśnie ona jest głównym terenem naszych działań, jednak nie odrzucamy zgłoszeń napływających do nas z innych miejscowości.

Przezorny zawsze ubezpieczony! Zapiszcie numer kontaktowy do naszej firmy, by w razie usterki samochodu nie zastanawiać się, co zrobić i gdzie zwrócić się o pomoc.

Ceny? Zadzwoń 500 43 43 44 i powiedz co mamy zrobić, a my podamy koszt naszej usługi.

Dane firmy

Polub nas na Facebook-u
Turek Michal Turzyński
ul. Mokra 2/4
03-562 Warszawa
NIP 524-225-43-33
r +48 500 43 43 44
biuro: Modlińska 217d
03-120 Warszawa