• Holowanie tario Warszawa

  Zadzwoń
  POMOŻEMY

  tel. 500 43 43 44
 • cztero miejscowa laweta Warszawa

  Pomoc drogowa 24h

  Posiadamy lawetę z 6 dodatkowymi miejscami! Zabierzemy z miejsca zdarzenia oprócz auta całą Twoją rodzinę.

Pomoc drogowa Warszawa

Pomoc drogowa WarszawaKiedy w czasie podróży samochód odmawia nam posłuszeństwa i przestaje jechać, jest to dosyć stresująca sytuacja. Często gdzieś się spieszymy, a usterka samochodu oznacza, że nie dotrzemy na miejsce punktualnie (a być może w ogóle). Poza tym zawsze musimy usunąć samochód z drogi, żeby nie utrudniać ruchu drogowego i nie stwarzać zagrożenia, no a przede wszystkim konieczne jest dojście do przyczyny awarii i usunięcie jej, by móc na powrót korzystać z samochodu.

Często nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z tym sami i w takich sytuacjach niezbędna będzie pomoc drogowa. Warszawa jest miastem, w którym podbramkowe sytuacje z samochodami w roli głównej zdarzają się dosyć często, dlatego też nasza firma oferuje swoje usługi przede wszystkim na jej terenie. Wezwani, przyjedziemy na miejsce najszybciej jak się da, a jeśli usterka będzie drobna, naprawimy ją na miejscu. W przeciwnym razie zapewniamy holowanie auta do warsztatu, gdzie zajmą się nim specjaliści. Pracujemy przez całą dobę, dlatego o każdej porze jesteśmy do Państwa dyspozycji, w razie gdyby z Waszym samochodem stało się coś złego.

Siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie i to właśnie ona jest głównym terenem naszych działań, jednak nie odrzucamy zgłoszeń napływających do nas z innych miejscowości. Przezorny zawsze ubezpieczony, dlatego już teraz zapisz numer kontaktowy do naszej firmy, by w razie usterki samochodu nie musieć główkować, co teraz zrobić i gdzie zwrócić się o pomoc.

Ceny? Zadzwoń 500 43 43 44 i powiedz co mamy zrobić, a my podamy koszt naszej usługi.

Dane firmy

Polub nas na Facebook-u
Turek Michal Turzyński
ul. Mokra 2/4
03-562 Warszawa
NIP 524-225-43-33
r +48 500 43 43 44
biuro: Modlińska 217d
03-120 Warszawa