• Holowanie tario Warszawa

  Zadzwoń
  POMOŻEMY

  tel. 500 43 43 44
 • cztero miejscowa laweta Warszawa

  Pomoc drogowa 24h

  Posiadamy lawetę z 6 dodatkowymi miejscami! Zabierzemy z miejsca zdarzenia oprócz auta całą Twoją rodzinę.

Holowanie Warszawa

Holowanie WarszawaNawet jeżeli jesteśmy bardzo ostrożnymi kierowcami, nigdy nie daje to nam stuprocentowej pewności, że nie staniemy się uczestnikami wypadku, ponieważ zawsze może się zdarzyć, że spotkamy na drodze kogoś nieodpowiedzialnego. Poza tym powinniśmy także liczyć się z tym, że zawsze naszemu pojazdowi może przytrafić się awaria, która uniemożliwi nam dalszą jazdę. Na wypadek takich sytuacji, warto zapisać w telefonie i mieć pod ręką numer pomocy drogowej, która zapewni nam holowanie. Warszawa to teren działania naszej firmy - to tu najczęściej przyjeżdżamy na miejsca wypadków i awarii pojazdów, by pomóc ich kierowcom, odholowując auta do warsztatów, w których zajmą się nimi specjaliści mechaniki, którzy szybko przywrócą je do pełnej sprawności.

Wystarczy jeden telefon, by o każdej porze dnia i nocy nasi pracownicy przyjechali z pomocą do kierowcy, którego samochód odmówił posłuszeństwa lub wziął udział w kolizji drogowej. Działamy na terenie Warszawy, ale dojeżdżamy także do okolicznych miejscowości. Ceny naszych usług są zależne od kilku parametrów, ale generalnie wynoszą od 120 zł netto, jeśli chodzi o kurs na terenie Miasta Stołecznego, a od 250 zł netto, gdy mowa o kursie w miejscowościach okolicznych, oddalonych do 15 kilometrów od Warszawy.

2 złote netto to cena za kilometr; pozostałe usługi wyceniane są indywidualnie. Tylko u nas każdy kierowca ma zagwarantowaną szybką i fachową pomoc drogową w awaryjnych sytuacjach oraz przejrzyste zasady.

Ceny? Zadzwoń 500 43 43 44 i powiedz co mamy zrobić, a my podamy koszt naszej usługi.

Dane firmy

Polub nas na Facebook-u
Turek Michal Turzyński
ul. Mokra 2/4
03-562 Warszawa
NIP 524-225-43-33
r +48 500 43 43 44
biuro: Modlińska 217d
03-120 Warszawa