• Holowanie tario Warszawa

  Zadzwoń
  POMOŻEMY

  tel. 500 43 43 44
 • cztero miejscowa laweta Warszawa

  Pomoc drogowa 24h

  Posiadamy lawetę z 6 dodatkowymi miejscami! Zabierzemy z miejsca zdarzenia oprócz auta całą Twoją rodzinę.

Tania pomoc drogowa Warszawa 500 434 344 - firma TUREK. Czekamy na Twój telefon!

Tania pomoc drogowa WarszawaKiedy zdarza się, że potrzebujesz pomocy drogowej - czy to z powodu jakiejś usterki Twojego samochodu, która uniemożliwia Ci dalszą jazdę, czy to dlatego, że zostałeś uczestnikiem drogowej kolizji lub wypadku, często nie daje Ci spokoju myśl o tym, ile to będzie kosztowało i jesteś stuprocentowo pewien, że na pewno będzie to drogie.

To dosyć powszechne przekonanie, a wiele firm udzielających kierowcom w potrzebie pomocy drogowej czerpie korzyści z tych przekonań, windując ceny swoich usług. Tania pomoc drogowa Warszawa wydaje się wobec tych faktów utopią, nieistniejącym tworem czy też marzeniem, ale tak naprawdę nie tylko jest możliwa, ale też w istocie istnieje! Oferuje ją nasza firma - u nas otrzymujecie Państwo przejrzyste zasady i jasny cennik naszych usług z zakresu pomocy drogowej. Przy niskiej cenie otrzymujecie u nas Państwo szereg wysokiej jakości usług wykonywanych przez doświadczonych pracowników, przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Głównym terenem prowadzonych przez nas działań jest Warszawa, a także miejscowości znajdujące się w jej okolicy.

Gwarantujemy warszawskim kierowcom w potrzebie atrakcyjne ceny za naszą pomoc, toteż warto gdzieś zapisać nasz numer, by w awaryjnej sytuacji mieć go pod ręką - nie tylko po to, by oszczędzic sobie stresów, ale również po to, by oszczędzić pieniądze. Szybkość działania, profesjonalizm i doświadczenie to najlepiej charakteryzujące naszą pracę słowa. I to wszystko najtaniej w stolicy!

Ceny? Zadzwoń 500 43 43 44 i powiedz co mamy zrobić, a my podamy koszt naszej usługi.

Dane firmy

Polub nas na Facebook-u
Turek Michal Turzyński
ul. Mokra 2/4
03-562 Warszawa
NIP 524-225-43-33
r +48 500 43 43 44
biuro: Modlińska 217d
03-120 Warszawa