• Holowanie tario Warszawa

  Zadzwoń
  POMOŻEMY

  tel. 500 43 43 44
 • cztero miejscowa laweta Warszawa

  Pomoc drogowa 24h

  Posiadamy lawetę z 6 dodatkowymi miejscami! Zabierzemy z miejsca zdarzenia oprócz auta całą Twoją rodzinę.

Auto pomoc Warszawa

Auto pomoc WarszawaAwaryjna sytuacja na drodze? Twój samochód nagle zatrzymał się i nie chce ponownie odpalić? Miałeś wypadek i Twoje auto potrzebuje interwencji mechanika? Na wypadek takich zdarzeń w Twoim telefonie już teraz powinien znaleźć się numer telefonu do firmy świadczącej auto pomoc Warszawa.

Takie sytuacje zazwyczaj są bardzo stresujące. Wypadek samochodowy przysparza nam sporo nerwów, nawet jeżeli nikomu nic się nie stało, a awaria samochodu najczęściej spotyka nas nie, kiedy jedziemy po zakupy, ale kiedy gdzieś się spieszymy i każda minuta jest na wagę złota. Jednak w każdym przypadku musimy pamiętać o tym, że samochód stojący na drodze może stanowić zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. W pierwszej kolejności używamy trójkątów ostrzegawczych, a potem prędko dzwonimy po auto pomoc Warszawa i czekamy na jej przybycie.

Nasza firma zajmuje się udzielaniem pomocy drogowej już od dłuższego czasu, toteż mamy w tym zakresie spore doświadczenie, a nasze działania przebiegają błyskawicznie. Oferowane przez naszą firmę usługi realizujemy przez 24 godziny na dobę codziennie na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości, dlatego szczególnie warszawiakom przyda się zapisanie w kontaktach numeru do nas "na wszelki wypadek". Przezorny zawsze ubezpieczony, a posiadanie numeru do pomocy drogowej oszczędzi na pewno sporo nerwów w kryzysowej sytuacji. W każdej chwili Ty i Twój samochód możecie liczyć na naszą szybką i profesjonalną pomoc!

Ceny? Zadzwoń 500 43 43 44 i powiedz co mamy zrobić, a my podamy koszt naszej usługi.

Dane firmy

Polub nas na Facebook-u
Turek Michal Turzyński
ul. Mokra 2/4
03-562 Warszawa
NIP 524-225-43-33
r +48 500 43 43 44
biuro: Modlińska 217d
03-120 Warszawa