• Holowanie tario Warszawa

  Zadzwoń
  POMOŻEMY

  tel. 500 43 43 44
 • cztero miejscowa laweta Warszawa

  Pomoc drogowa 24h

  Posiadamy lawetę z 6 dodatkowymi miejscami! Zabierzemy z miejsca zdarzenia oprócz auta całą Twoją rodzinę.

Auto holowanie Warszawa

Auto holowanie Warszawa Nie oszukujmy się - mało kogo z nas stać na kupno nowego samochodu. Zdecydowana większość polskich kierowców porusza się po drogach samochodami, których nie są pierwszymi właścicielami. Przyczyny są bardzo proste - samochód używany kosztuje ponad połowę mniej niż taki prosto z salonu samochodowego, a czasem kupno pojazdu "z drugiej ręki" to kwestia zaledwie

kilku tysięcy złotych. W ostatnich latach dużą popularnością cieszą się także używane samochody sprowadzane zza granicy, najczęściej z Niemiec. Wiadomo jednak, że dopóki samochód nie zostanie zarejestrowany, nie możemy się nim poruszać po drogach. W takiej sytuacji niezbędne będzie auto holowanie Warszawa, jeśli na przykład chcemy, by pojazd od sprzedającego trafił do naszego garażu czy na parking przed naszym blokiem.

Jeżeli jesteś z Warszawy lub jej okolic i potrzebujesz holowania dla swojego samochodu, znajdujesz się w dobrym miejscu, ponieważ nasza firma zajmuje się lawetowaniem właśnie w stolicy i miastach ościennych. Pracujemy 24 godziny na dobę, dlatego o każdej porze możesz się do nas zwrócić po pomoc w holowaniu pojazdu - nie tylko takiego, który nie jest zarejestrowany, ale również tych po usterkach, czy po wypadkach drogowych. Doświadczeni pracownicy, specjalistyczny sprzęt, błyskawiczność reakcji oraz przejrzyste zasady wyceny świadczonych usług to główne atuty naszej firmy. Jeżeli potrzebujesz holowania samochodu - zadzwoń do nas. Gwarantujemy zadowolenie!

Ceny? Zadzwoń 500 43 43 44 i powiedz co mamy zrobić, a my podamy koszt naszej usługi.

Dane firmy

Polub nas na Facebook-u
Turek Michal Turzyński
ul. Mokra 2/4
03-562 Warszawa
NIP 524-225-43-33
r +48 500 43 43 44
biuro: Modlińska 217d
03-120 Warszawa